好姐妹日富美
CoH2 cn Indeks formy CID profilu 4792119 · Poziom 300 · Stan na 04.11. 05:34
好姐妹日富美 to gracz Company of Heroes 2 z cn i jest notowany w 36 drabinkach. Najlepsza pozycja: ranga #544 (2v2 · Achse).
—
#544
2v2 · Achse
61,9 %
801 partii rankingowych
496 / 305
Zwycięstwa / porażki
API Relic jest teraz niedostępne. Spróbuj ponownie później.
Zakres analizy
Tryb, frakcja, mapa i okres działają łącznie, tworząc formę, bilans map, matchup, aktywność i listę meczów.
Na podstawie do 100 ostatnio wczytanych meczów (0 dostępnych). · Wartości kariery i drabinki są bez filtrów.
Forma · ostatnie 0
0 Zwycięstwa
Brak partii w pamięci podręcznej
Brak jeszcze historii meczów.
Najlepsze ELO w karierze
—
Brak ratingów dla tego tytułu
Najlepsza ranga w karierze
#121
aktualnie #544 · 2v2 · Achse · Top 28,5 %
Najlepsza mapa
—
Najlepsza mapa wymaga co najmniej pięciu meczów
Profil wydajności
Sześć wymiarów z wczytanych partii i drabinki
Profil wydajności wymaga co najmniej trzech partii w pamięci podręcznej.
Performance
Przebieg ratingu z historii meczów, skuteczność i winrate frakcji
Skuteczność (solo)
Wartości kariery w drabince (bez filtrów) · 801 meczów rankingowych łącznie
Winrate według frakcji (1v1)
Wartości kariery w drabince (bez filtrów)
Rangi według frakcji
Wszystkie drabinki, w których gracz jest notowany
| Ranga | Drabinka | Rating | Z / P | Winrate | Seria | Ostatni mecz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| — z 1.070 |
1v1 · Sowjets Najlepszy wynik #744 |
— | 9 / 16 |
36,0 %
|
-5 | 24.07.2025 |
| — z 1.077 |
1v1 · Wehrmacht Najlepszy wynik #697 |
— | 4 / 7 |
36,4 %
|
-2 | 21.12.2025 |
| #544 Top 28,5 % z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #534 |
— | 424 / 392 |
52,0 %
|
-1 | 03.11.2026 |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #934 |
— | 8 / 6 |
57,1 %
|
-1 | 27.07.2026 |
| #1.090 Top 55,4 % z 1.966 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #1.084 |
— | 7 / 9 |
43,8 %
|
+1 | 03.11.2026 |
| — |
2v2 · Oberkommando West Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 23.08.2025 |
| — z 1.173 |
2v2 · Sowjets Najlepszy wynik #731 |
— | 18 / 19 |
48,6 %
|
-1 | 06.07.2026 |
| — z 1.324 |
2v2 · Wehrmacht Najlepszy wynik #737 |
— | 11 / 9 |
55,0 %
|
+2 | 03.08.2026 |
| — z 612 |
3v3 · Achse Najlepszy wynik #829 |
— | 5 / 9 |
35,7 %
|
-1 | 07.06.2025 |
| — z 612 |
3v3 · Achse Najlepszy wynik #152 |
— | 9 / 5 |
64,3 %
|
-2 | 25.09.2026 |
| — z 612 |
3v3 · Achse Najlepszy wynik #146 |
— | 16 / 16 |
50,0 %
|
-3 | 03.07.2026 |
| — |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 2 |
50,0 %
|
+1 | 19.06.2026 |
| — |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 0 |
100,0 %
|
+2 | 23.06.2026 |
| — |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 1 |
50,0 %
|
+1 | 08.10.2026 |
| — |
3v3 · Oberkommando West Najlepszy wynik #0 |
— | 4 / 2 |
66,7 %
|
+1 | 08.01.2026 |
| — z 1.566 |
3v3 · Sowjets Najlepszy wynik #491 |
— | 9 / 8 |
52,9 %
|
-1 | 16.06.2026 |
| — z 1.805 |
3v3 · Wehrmacht Najlepszy wynik #488 |
— | 13 / 12 |
52,0 %
|
-3 | 20.07.2026 |
| — z 226 |
4v4 · Achse Najlepszy wynik #121 |
— | 6 / 5 |
54,5 %
|
-4 | 12.09.2026 |
| — |
4v4 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 1 |
50,0 %
|
-1 | 08.10.2026 |
| — |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 12.09.2026 |
| — |
4v4 · Briten Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 3 |
40,0 %
|
+1 | 30.09.2025 |
| — z 4.355 |
4v4 · Oberkommando West Najlepszy wynik #1.741 |
— | 31 / 29 |
51,7 %
|
-2 | 30.04.2026 |
| — z 4.220 |
4v4 · Sowjets Najlepszy wynik #657 |
— | 23 / 16 |
59,0 %
|
-1 | 17.06.2026 |
| — z 4.632 |
4v4 · Wehrmacht Najlepszy wynik #1.781 |
— | 64 / 53 |
54,7 %
|
-2 | 22.07.2026 |
| — |
2v2AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 6 / 0 |
100,0 %
|
+6 | 21.12.2025 |
| — |
3v3AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 4 / 2 |
66,7 %
|
-1 | 12.12.2025 |
| — |
3v3AIExpertAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 1 |
66,7 %
|
+1 | 15.12.2025 |
| — |
3v3AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 4 / 0 |
100,0 %
|
+4 | 15.12.2025 |
| — |
4v4AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 15 / 4 |
78,9 %
|
+3 | 23.12.2025 |
| — |
4v4AIExpertAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 8 / 0 |
100,0 %
|
+8 | 23.12.2025 |
| — |
4v4AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 0 |
100,0 %
|
+2 | 22.12.2025 |
| — |
CustomAEF Najlepszy wynik #0 |
— | 10 / 1 |
90,9 %
|
+8 | 20.01.2026 |
| — |
CustomBritish Najlepszy wynik #0 |
— | 20 / 5 |
80,0 %
|
+10 | 04.12.2025 |
| — |
CustomGerman Najlepszy wynik #0 |
— | 48 / 19 |
71,6 %
|
+8 | 03.08.2026 |
| — |
CustomSoviet Najlepszy wynik #0 |
— | 153 / 82 |
65,1 %
|
+3 | 17.06.2026 |
| — |
CustomWestGerman Najlepszy wynik #0 |
— | 35 / 17 |
67,3 %
|
+12 | 06.04.2026 |
Rywale
Powracający przeciwnicy z ostatnich partii 1v1
Ostatnie mecze
Z historii meczów Relic (buforowanej 5 minut)
Brak meczów w pamięci podręcznej.
Historia pozycji i ratingu
Źródło danych: Relic Link API Bufor: 5 minut · Stan na 04.11. 05:34