ID profilu 780507 · XP 10.991 · Stan na 04.11. 10:18
Lynx to gracz Company of Heroes 3 z th i jest notowany w 17 drabinkach. Najlepsze ELO: 1.649 (2v2 · Deutsche Afrikakorps). Najlepsza pozycja: ranga #88 (2v2 · Deutsche Afrikakorps).
1.649
2v2 · Deutsche Afrikakorps
#88
2v2 · Deutsche Afrikakorps
64,4 %
1.232 partii rankingowych
794 / 438
Zwycięstwa / porażki
API Relic jest teraz niedostępne. Spróbuj ponownie później.
Zakres analizy
Tryb, frakcja, mapa i okres działają łącznie, tworząc formę, bilans map, matchup, aktywność i listę meczów.
Na podstawie do 100 ostatnio wczytanych meczów (0 dostępnych). · Wartości kariery i drabinki są bez filtrów.
Forma · ostatnie 0
0 Zwycięstwa
Brak partii w pamięci podręcznej
Brak jeszcze historii meczów.
Najlepsze ELO w karierze
1.796
aktualnie 1.649 · 2v2 · Deutsche Afrikakorps · -47 / 7dni
Najlepsza ranga w karierze
#41
aktualnie #88 · 2v2 · Deutsche Afrikakorps · Top 2,9 %
Najlepsza mapa
—
Najlepsza mapa wymaga co najmniej pięciu meczów
Profil wydajności
Sześć wymiarów z wczytanych partii i drabinki
Profil wydajności wymaga co najmniej trzech partii w pamięci podręcznej.
Performance
Przebieg ratingu z historii meczów, skuteczność i winrate frakcji
Skuteczność (solo)
Wartości kariery w drabince (bez filtrów) · 1.232 meczów rankingowych łącznie
Winrate według frakcji (1v1)
Wartości kariery w drabince (bez filtrów)
Rangi według frakcji
Wszystkie drabinki, w których gracz jest notowany
| Ranga | Drabinka | Rating | Z / P | Winrate | Seria | Ostatni mecz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| — |
1v1 · Briten Najlepszy wynik #0 · 0 ELO |
1.165 | 5 / 1 |
83,3 %
|
-1 | 18.05.2026 |
| #141 Top 10,5 % z 1.348 |
1v1 · Deutsche Afrikakorps Najlepszy wynik #130 · 1.467 ELO Region #66 z 452 |
1.439 | 26 / 10 |
72,2 %
|
-2 | 21.10.2026 |
| — z 1.848 |
1v1 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #295 · 1.364 ELO |
1.364 | 10 / 0 |
100,0 %
|
+10 | 07.06.2026 |
| — |
1v1 · Wehrmacht Najlepszy wynik #0 · 0 ELO |
1.086 | 5 / 2 |
71,4 %
|
+4 | 21.10.2026 |
| #106 Top 3,1 % z 3.383 |
2v2 · Briten Najlepszy wynik #85 · 1.658 ELO Region #34 z 901 |
1.589 | 107 / 69 |
60,8 %
|
+1 | 29.10.2026 |
| #88 Top 2,9 % z 3.079 |
2v2 · Deutsche Afrikakorps Najlepszy wynik #41 · 1.796 ELO Region #41 z 945 |
1.649 -47/7dni | 262 / 150 |
63,6 %
|
-1 | 03.11.2026 |
| #130 Top 3,5 % z 3.731 |
2v2 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #101 · 1.614 ELO Region #45 z 1.042 |
1.587 | 101 / 58 |
63,5 %
|
+1 | 03.11.2026 |
| #134 Top 3,4 % z 3.967 |
2v2 · Wehrmacht Najlepszy wynik #54 · 1.768 ELO Region #54 z 1.197 |
1.564 | 189 / 113 |
62,6 %
|
+1 | 03.11.2026 |
| — |
3v3 · Briten Najlepszy wynik #0 · 0 ELO |
1.122 | 4 / 1 |
80,0 %
|
+4 | 17.01.2026 |
| — |
3v3 · Deutsche Afrikakorps Najlepszy wynik #0 · 0 ELO |
1.192 | 4 / 0 |
100,0 %
|
+4 | 11.08.2026 |
| — |
3v3 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #0 · 0 ELO |
1.038 | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 20.12.2025 |
| — |
3v3 · Wehrmacht Najlepszy wynik #0 · 0 ELO |
1.046 | 4 / 3 |
57,1 %
|
-1 | 11.08.2026 |
| — |
4v4 · Briten Najlepszy wynik #0 · 0 ELO |
1.017 | 3 / 3 |
50,0 %
|
+1 | 17.01.2026 |
| — z 11.423 |
4v4 · Deutsche Afrikakorps Najlepszy wynik #4.630 · 1.052 ELO |
993 | 9 / 11 |
45,0 %
|
-1 | 03.05.2026 |
| — |
4v4 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #0 · 0 ELO |
1.129 | 3 / 0 |
100,0 %
|
+3 | 20.06.2026 |
| — z 15.307 |
4v4 · Wehrmacht Najlepszy wynik #2.383 · 1.216 ELO |
1.208 | 10 / 5 |
66,7 %
|
-1 | 27.08.2026 |
| — |
Custom Najlepszy wynik #0 · 1.000 ELO |
1.000 | 51 / 12 |
81,0 %
|
+12 | 13.09.2026 |
Rywale
Powracający przeciwnicy z ostatnich partii 1v1
| Przeciwnik | Partie | Bilans | Ostatnia partia |
|---|---|---|---|
| san1 Nemezis | 3 | 2 / 1 | 18.05.2026 |
| [GER] Miau | 2 | 2 / 0 | 18.05.2026 |
Ostatnie mecze
Z historii meczów Relic (buforowanej 5 minut)
Brak meczów w pamięci podręcznej.
Historia pozycji i ratingu
Źródło danych: Relic Link API Bufor: 5 minut · Stan na 04.11. 10:18