Przejdź do treści

Na żywo

Zaloguj się
RELIC LINK API · PROFILE #65034 COH3 FORM · 10 PARTIEN OHNE RANG SERIA −2 WINRATE 45,3 %
O

opticalfalicy

CoH3 us Seria porażek 2 Indeks formy B

ID profilu 65034 · XP 7.241 · Stan na 07.11. 10:13

opticalfalicy to gracz Company of Heroes 3 z us i jest notowany w 9 drabinkach. Najlepsze ELO: 950 (1v1 · Wehrmacht). W ostatnich 10 partiach odnotowano 3 zwycięstw.

Najlepsze ELO

950

1v1 · Wehrmacht

Najlepsza ranga

—

Winrate (solo)

45,3 %

1.139 partii rankingowych

Bilans

516 / 623

Zwycięstwa / porażki

Zakres analizy

Tryb, frakcja, mapa i okres działają łącznie, tworząc formę, bilans map, matchup, aktywność i listę meczów.

40 wybranych · 40 wczytanych

Na podstawie do 100 ostatnio wczytanych meczów (40 dostępnych). · Zakres: 26.04.2023 do 14.05.2026 · Wartości kariery i drabinki są bez filtrów.

Forma · ostatnie 10

3 Zwycięstwa

Seria: −2 Porażki

najstarsze → najnowsze

Najlepsze ELO w karierze

1.001

aktualnie 950 · 1v1 · Wehrmacht

Przebieg ratingu · ostatnie partie

Najlepsza ranga w karierze

#885

Brak pozycji w indeksie

Najlepsza mapa

—

Najlepsza mapa wymaga co najmniej pięciu meczów

Profil wydajności

Sześć wymiarów z wczytanych partii i drabinki

WINRATE 38 FORMA 30 REGULARNOŚĆ 64 AKTYWNOŚĆ 100 RANGA — DOŚWIADCZENIE 82

Osie bez danych pozostają puste.

Winrate (okno)

z 40 meczów

37,5 % Winrate

15 / 25 Zwycięstwa / porażki

40 meczów w zakresie analizy

Indeks formy

Średnia ważona wszystkich osi

63 / 100

B
Ø rating na partię
-4,5
Największy skok ratingu
+20 ELO
Najdłuższa seria zwycięstw
3 zwycięstw

Performance

Przebieg ratingu z historii meczów, skuteczność i winrate frakcji

Pobrano 07.11. 10:13 · bufor 5 minut

Rating (ostatnie mecze)

Przefiltrowane mecze

Skuteczność (solo)

Wartości kariery w drabince (bez filtrów) · 1.139 meczów rankingowych łącznie

Winrate według frakcji (1v1)

Wartości kariery w drabince (bez filtrów)

Rangi według frakcji

Wszystkie drabinki, w których gracz jest notowany

Ranga Drabinka Rating Winrate
— z 1.570

1v1 · Briten

Najlepszy wynik #885 · 913 ELO

772
41,6 %
— z 1.975

1v1 · US-Streitkräfte

Najlepszy wynik #898 · 913 ELO

666
42,0 %
—

1v1 · Wehrmacht

Najlepszy wynik #0 · 0 ELO

950
0,0 %
—

2v2 · Briten

Najlepszy wynik #0 · 0 ELO

924
0,0 %
— z 3.977

2v2 · US-Streitkräfte

Najlepszy wynik #1.772 · 916 ELO

902
40,0 %
— z 6.781

3v3 · Briten

Najlepszy wynik #4.024 · 927 ELO

800
45,5 %
— z 7.319

3v3 · US-Streitkräfte

Najlepszy wynik #3.931 · 925 ELO

879
48,3 %
— z 13.623

4v4 · Briten

Najlepszy wynik #4.015 · 1.001 ELO

862
47,1 %
— z 14.408

4v4 · US-Streitkräfte

Najlepszy wynik #3.316 · 935 ELO

705
47,0 %

Mapy

Bilans map · 40 meczów w zakresie analizy

  • Sedjenane 6p

    3 zwycięstw z 4 meczów · Mała próba

    75 %
  • Rural Castle 4p

    1 zwycięstwo z 3 meczów · Mała próba

    33 %
  • Semois 2p

    0 zwycięstw z 3 meczów · Mała próba

    0 %
  • Castello 8p

    1 zwycięstwo z 2 meczów · Mała próba

    50 %
  • Desert Airfield 6p Mkii

    1 zwycięstwo z 2 meczów · Mała próba

    50 %
  • Elst Outskirts 4p

    0 zwycięstw z 2 meczów · Mała próba

    0 %

Frakcje

Winrate według rozegranej frakcji

  • Siły zbrojne USA

    15 zwycięstw z 37 meczów

    41 %
  • Brytyjczycy

    0 zwycięstw z 3 meczów · Mała próba

    0 %

Matchupy frakcji (1v1)

Winrate własnej frakcji przeciwko frakcjom przeciwnika

  • Siły zbrojne USA przeciwko Niemiecki Afrikakorps

    1 zwycięstwo z 5 meczów

    20 %
  • Siły zbrojne USA przeciwko Wehrmacht

    1 zwycięstwo z 4 meczów · Mała próba

    25 %
  • Brytyjczycy przeciwko Niemiecki Afrikakorps

    0 zwycięstw z 1 mecz · Mała próba

    0 %

Najsilniejsi współgracze

Wspólne partie w trybach drużynowych

Aktywność

Dzień tygodnia i godzina z 40 meczów

Europe/Berlin
00 03 06 09 12 15 18 21 pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
Mniej – Więcej Najmocniejsze okno: pon. 06–07

Kariera i rytm

Czas gry, rytm dnia i bilanse przeciwników z wczytanego okna

Czas gry

15 h 28 min

z 40 partii z czasem trwania

Ø czas partii

23:12 min

Najdłuższa partia 51:53 min

Najmocniejsze okno

pon. 06–07

2 partii w tej godzinie

Ulubiony przeciwnik

—

Brak danych w wczytanym oknie

Najmocniejsze starcie

Siły zbrojne USA przeciwko Niemiecki Afrikakorps

20 % z 5 partii

20%

Najdłuższa seria zwycięstw

3 zwycięstw

w wczytanych partiach

Rywale

Powracający przeciwnicy z ostatnich partii 1v1

Ostatnie mecze

Z historii meczów Relic (buforowanej 5 minut)

Załadowano 20 partii

Semois 2p 1v1 Brytyjczycy 24:02

03.05.2026 01:28 · przeciwko 0nce

-19

Twin Beach 2p Mkii 1v1 Siły zbrojne USA 51:53

05.05.2026 05:32 · przeciwko Rucci77

+15

Langres 2p 1v1 Siły zbrojne USA 13:34

02.05.2026 08:32 · przeciwko Armistice

-11

Egletons 2p 1v1 Siły zbrojne USA 16:05

05.05.2026 09:13 · przeciwko WalterWhite

-6

Elst Outskirts 4p 2v2 Brytyjczycy 17:00

15.05.2025 05:16 · przeciwko 五月桜 , Nukepapa

-25

Rural Town 4p 2v2 Siły zbrojne USA 40:19

09.07.2023 17:39 · przeciwko Apper , Sberla

+15

Elst Outskirts 4p 2v2 Siły zbrojne USA 39:08

24.05.2025 16:24 · przeciwko maker_122086 , Sober

-14

Bologna 2p 1v1 Siły zbrojne USA 22:28

02.05.2026 12:04 · przeciwko ZHEN188173

-14

Rails And Sand 4p 2v2 Siły zbrojne USA 24:47

26.04.2023 00:40 · przeciwko SPACE! , Lusucio

-13

Historia pozycji i ratingu

Źródło danych: Relic Link API Bufor: 5 minut · Stan na 07.11. 10:13