Przejdź do treści

Na żywo

Zaloguj się

Dane w pamięci podręcznej są nieaktualne. Odświeżenie jest chwilowo niedostępne.

RELIC LINK API · PROFILE #285 COH3 FORM · 10 PARTIEN RANG #133 SERIA +1 WINRATE 68,3 %
T

Thoton

CoH3 de Indeks formy A

ID profilu 285 · XP 12.101 · Stan na 04.11. 04:30

Thoton to gracz Company of Heroes 3 z de i jest notowany w 12 drabinkach. Najlepsze ELO: 1.812 (4v4 · Deutsche Afrikakorps). Najlepsza pozycja: ranga #133 (4v4 · Briten). W ostatnich 10 partiach odnotowano 9 zwycięstw.

Najlepsze ELO

1.812

4v4 · Deutsche Afrikakorps

Najlepsza ranga

#133

4v4 · Briten

Winrate (solo)

68,3 %

1.336 partii rankingowych

Bilans

912 / 424

Zwycięstwa / porażki

Zakres analizy

Tryb, frakcja, mapa i okres działają łącznie, tworząc formę, bilans map, matchup, aktywność i listę meczów.

30 wybranych · 30 wczytanych

Na podstawie do 100 ostatnio wczytanych meczów (30 dostępnych). · Zakres: 06.05.2026 do 01.11.2026 · Wartości kariery i drabinki są bez filtrów.

Forma · ostatnie 10

9 Zwycięstwa

Seria: +1 Zwycięstwa

najstarsze → najnowsze

Najlepsze ELO w karierze

1.874

aktualnie 1.812 · 4v4 · Deutsche Afrikakorps

Przebieg ratingu · ostatnie partie

Najlepsza ranga w karierze

#87

aktualnie #133 · 4v4 · Briten · Top 1,0 %

Ranga 1,0%

Najlepsza mapa

—

Najlepsza mapa wymaga co najmniej pięciu meczów

Profil wydajności

Sześć wymiarów z wczytanych partii i drabinki

WINRATE 57 FORMA 90 REGULARNOŚĆ 88 AKTYWNOŚĆ 75 RANGA 99 DOŚWIADCZENIE 84

Osie bez danych pozostają puste.

Winrate (okno)

z 30 meczów

56,7 % Winrate

17 / 13 Zwycięstwa / porażki

30 meczów w zakresie analizy

Indeks formy

Średnia ważona wszystkich osi

82 / 100

A
Ø rating na partię
+1,8
Największy skok ratingu
+44 ELO
Najdłuższa seria zwycięstw
8 zwycięstw

Performance

Przebieg ratingu z historii meczów, skuteczność i winrate frakcji

Pobrano 04.11. 04:30 · bufor 5 minut

Rating (ostatnie mecze)

Przefiltrowane mecze

Skuteczność (solo)

Wartości kariery w drabince (bez filtrów) · 1.336 meczów rankingowych łącznie

Rangi według frakcji

Wszystkie drabinki, w których gracz jest notowany

Ranga Drabinka Rating Winrate
— z 3.383

2v2 · Briten

Najlepszy wynik #329 · 1.332 ELO

1.308
81,8 %
#430 Top 14,0 % z 3.079

2v2 · Deutsche Afrikakorps

Najlepszy wynik #213 · 1.417 ELO

Region #180 z 1.460

1.335
61,8 %
—

2v2 · US-Streitkräfte

Najlepszy wynik #0 · 0 ELO

1.090
66,7 %
— z 3.971

2v2 · Wehrmacht

Najlepszy wynik #406 · 1.403 ELO

1.403
100,0 %
— z 6.357

3v3 · Briten

Najlepszy wynik #300 · 1.440 ELO

1.324
76,5 %
— z 5.624

3v3 · Deutsche Afrikakorps

Najlepszy wynik #392 · 1.360 ELO

1.357
76,7 %
—

3v3 · US-Streitkräfte

Najlepszy wynik #0 · 0 ELO

1.077
66,7 %
#949 Top 12,2 % z 7.801

3v3 · Wehrmacht

Najlepszy wynik #832 · 1.259 ELO

Region #345 z 3.075

1.242
66,7 %
#133 Top 1,0 % z 12.903

4v4 · Briten

Najlepszy wynik #130 · 1.775 ELO

Region #37 z 3.647

1.756
69,5 %
— z 11.418

4v4 · Deutsche Afrikakorps

Najlepszy wynik #87 · 1.874 ELO

1.812
68,1 %
— z 13.541

4v4 · US-Streitkräfte

Najlepszy wynik #612 · 1.363 ELO

1.314
65,7 %
#401 Top 2,6 % z 15.319

4v4 · Wehrmacht

Najlepszy wynik #136 · 1.686 ELO

Region #87 z 4.426

1.551
66,4 %

Mapy

Bilans map · 30 meczów w zakresie analizy

  • Rural Town 4p

    0 zwycięstw z 3 meczów · Mała próba

    0 %
  • Sedjenane 6p

    2 zwycięstw z 3 meczów · Mała próba

    67 %
  • Black Gold 8p

    1 zwycięstwo z 2 meczów · Mała próba

    50 %
  • Castello 8p

    1 zwycięstwo z 2 meczów · Mała próba

    50 %
  • Djebel 4p

    1 zwycięstwo z 2 meczów · Mała próba

    50 %
  • Gabes Gap 6p

    1 zwycięstwo z 2 meczów · Mała próba

    50 %

Frakcje

Winrate według rozegranej frakcji

  • Wehrmacht

    9 zwycięstw z 16 meczów

    56 %
  • Deutsches Afrikakorps

    4 zwycięstw z 10 meczów

    40 %
  • Briten

    3 zwycięstw z 3 meczów · Mała próba

    100 %
  • US-Streitkräfte

    1 zwycięstwo z 1 mecz · Mała próba

    100 %

Aktywność

Dzień tygodnia i godzina z 30 meczów

Europe/Berlin
00 03 06 09 12 15 18 21 pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
Mniej – Więcej Najmocniejsze okno: niedz. 02–03

Kariera i rytm

Czas gry, rytm dnia i bilanse przeciwników z wczytanego okna

Czas gry

8 h 09 min

z 30 partii z czasem trwania

Ø czas partii

16:20 min

Najdłuższa partia 47:38 min

Najmocniejsze okno

niedz. 02–03

5 partii w tej godzinie

Ulubiony przeciwnik

—

Brak danych w wczytanym oknie

Najmocniejsze starcie

—

Brak danych w wczytanym oknie

Najdłuższa seria zwycięstw

8 zwycięstw

w wczytanych partiach

Rywale

Powracający przeciwnicy z ostatnich partii 1v1

Nie znaleziono jeszcze rywali — potrzebne są co najmniej dwie partie przeciw temu samemu przeciwnikowi.

Ostatnie mecze

Z historii meczów Relic (buforowanej 5 minut)

Załadowano 20 partii

Crossing In The Woods 4p 2v2 Deutsches Afrikakorps 22:32

08.07.2026 23:28 · przeciwko ИNK , ♛SKILF♛

+7

Rural Town 4p 2v2 Deutsches Afrikakorps 11:32

09.07.2026 00:52 · przeciwko kamacura , MandoAW

-12

Castello 8p 4v4 Wehrmacht 10:24

25.10.2026 02:25 · przeciwko Sandia , HJT95 , sasa …

+16

Primosole 4p 2v2 Deutsches Afrikakorps 14:19

01.11.2026 23:35 · przeciwko Scipione , kairoos

+17

Sedjenane 6p 3v3 US-Streitkräfte 13:02

06.05.2026 21:19 · przeciwko ciao- , kibal , mcmoejoe

+44

Rural Town 4p 2v2 Deutsches Afrikakorps 2:23

09.07.2026 00:49 · przeciwko 3rdDUI , Gurkenpeter

-18

Rural Town 4p 2v2 Deutsches Afrikakorps 7:02

09.07.2026 01:12 · przeciwko m0ek , Zijiren

-20

Eindhoven 2v2 Deutsches Afrikakorps 1:31

09.07.2026 01:21 · przeciwko Zijiren , Maverick

+14

Historia pozycji i ratingu

Źródło danych: Relic Link API Bufor: 5 minut · Stan na 04.11. 04:30