CalmSassarShow
CoH3 gb Indeks formy BID profilu 1156026 · XP 17.741 · Stan na 04.11. 08:42
CalmSassarShow to gracz Company of Heroes 3 z gb i jest notowany w 6 drabinkach. Najlepsze ELO: 1.765 (4v4 · Wehrmacht). Najlepsza pozycja: ranga #77 (3v3 · Wehrmacht).
1.765
4v4 · Wehrmacht
#77
3v3 · Wehrmacht
63,9 %
1.835 partii rankingowych
1.173 / 662
Zwycięstwa / porażki
API Relic jest teraz niedostępne. Spróbuj ponownie później.
Zakres analizy
Tryb, frakcja, mapa i okres działają łącznie, tworząc formę, bilans map, matchup, aktywność i listę meczów.
Na podstawie do 100 ostatnio wczytanych meczów (0 dostępnych). · Wartości kariery i drabinki są bez filtrów.
Forma · ostatnie 0
0 Zwycięstwa
Brak partii w pamięci podręcznej
Brak jeszcze historii meczów.
Najlepsze ELO w karierze
1.887
aktualnie 1.765 · 4v4 · Wehrmacht
Najlepsza ranga w karierze
#52
aktualnie #77 · 3v3 · Wehrmacht · Top 0,7 %
Najlepsza mapa
—
Najlepsza mapa wymaga co najmniej pięciu meczów
Profil wydajności
Sześć wymiarów z wczytanych partii i drabinki
Profil wydajności wymaga co najmniej trzech partii w pamięci podręcznej.
Performance
Przebieg ratingu z historii meczów, skuteczność i winrate frakcji
Skuteczność (solo)
Wartości kariery w drabince (bez filtrów) · 1.835 meczów rankingowych łącznie
Rangi według frakcji
Wszystkie drabinki, w których gracz jest notowany
| Ranga | Drabinka | Rating | Z / P | Winrate | Seria | Ostatni mecz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| — |
2v2 · Briten Najlepszy wynik #0 · 0 ELO |
1.048 | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 08.08.2025 |
| #231 Top 3,6 % z 6.360 |
3v3 · Briten Najlepszy wynik #231 · 1.506 ELO Region #90 z 2.549 |
1.475 | 37 / 14 |
72,5 %
|
+8 | 04.11.2026 |
| #456 Top 8,1 % z 5.636 |
3v3 · Deutsche Afrikakorps Najlepszy wynik #452 · 1.369 ELO Region #168 z 2.264 |
1.369 | 20 / 7 |
74,1 %
|
+1 | 02.11.2026 |
| #77 Top 1,0 % z 7.798 |
3v3 · Wehrmacht Najlepszy wynik #71 · 1.667 ELO Region #30 z 3.075 |
1.648 +13/7dni | 84 / 34 |
71,2 %
|
+1 | 04.11.2026 |
| #131 Top 1,0 % z 12.904 |
4v4 · Briten Najlepszy wynik #52 · 1.887 ELO Region #36 z 3.644 |
1.761 | 714 / 399 |
64,2 %
|
+3 | 03.11.2026 |
| #111 Top 0,7 % z 15.316 |
4v4 · Wehrmacht Najlepszy wynik #68 · 1.884 ELO Region #24 z 4.425 |
1.765 | 317 / 208 |
60,4 %
|
-2 | 03.11.2026 |
Rywale
Powracający przeciwnicy z ostatnich partii 1v1
Nie znaleziono jeszcze rywali — potrzebne są co najmniej dwie partie przeciw temu samemu przeciwnikowi.
Ostatnie mecze
Z historii meczów Relic (buforowanej 5 minut)
Brak meczów w pamięci podręcznej.
Historia pozycji i ratingu
Źródło danych: Relic Link API Bufor: 5 minut · Stan na 04.11. 08:42