JEX
CoH2 cz Indeks formy CID profilu 6671677 · Poziom 300 · Stan na 07.11. 10:14
JEX to gracz Company of Heroes 2 z cz i jest notowany w 27 drabinkach.
—
—
77,9 %
2.279 partii rankingowych
1.775 / 504
Zwycięstwa / porażki
API Relic jest teraz niedostępne. Spróbuj ponownie później.
Zakres analizy
Tryb, frakcja, mapa i okres działają łącznie, tworząc formę, bilans map, matchup, aktywność i listę meczów.
Na podstawie do 100 ostatnio wczytanych meczów (0 dostępnych). · Wartości kariery i drabinki są bez filtrów.
Forma · ostatnie 0
0 Zwycięstwa
Brak partii w pamięci podręcznej
Brak jeszcze historii meczów.
Najlepsze ELO w karierze
—
Brak ratingów dla tego tytułu
Najlepsza ranga w karierze
#2.039
Brak pozycji w indeksie
Najlepsza mapa
—
Najlepsza mapa wymaga co najmniej pięciu meczów
Profil wydajności
Sześć wymiarów z wczytanych partii i drabinki
Profil wydajności wymaga co najmniej trzech partii w pamięci podręcznej.
Performance
Przebieg ratingu z historii meczów, skuteczność i winrate frakcji
Skuteczność (solo)
Wartości kariery w drabince (bez filtrów) · 2.279 meczów rankingowych łącznie
Winrate według frakcji (1v1)
Wartości kariery w drabince (bez filtrów)
Rangi według frakcji
Wszystkie drabinki, w których gracz jest notowany
| Ranga | Drabinka | Rating | Z / P | Winrate | Seria | Ostatni mecz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| — |
1v1 · Briten Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 1 |
0,0 %
|
-1 | 21.03.2026 |
| — |
1v1 · Sowjets Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 1 |
0,0 %
|
-1 | 18.09.2026 |
| — |
2v2 · Wehrmacht Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 24.11.2024 |
| — |
3v3 · Briten Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 1 |
66,7 %
|
-1 | 21.03.2026 |
| — z 1.554 |
3v3 · Sowjets Najlepszy wynik #2.039 |
— | 2 / 9 |
18,2 %
|
-5 | 12.01.2025 |
| — |
3v3 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 1 |
0,0 %
|
-1 | 10.05.2026 |
| — z 1.837 |
3v3 · Wehrmacht Najlepszy wynik #2.555 |
— | 6 / 20 |
23,1 %
|
-3 | 18.12.2024 |
| — z 3.200 |
4v4 · Briten Najlepszy wynik #3.896 |
— | 3 / 10 |
23,1 %
|
+1 | 18.12.2024 |
| — z 4.185 |
4v4 · Sowjets Najlepszy wynik #3.878 |
— | 42 / 57 |
42,4 %
|
-2 | 18.09.2026 |
| — |
4v4 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 1 |
50,0 %
|
+1 | 10.05.2026 |
| — z 4.620 |
4v4 · Wehrmacht Najlepszy wynik #4.668 |
— | 48 / 52 |
48,0 %
|
-2 | 20.12.2024 |
| — |
2v2AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 1 |
0,0 %
|
-1 | 07.01.2025 |
| — |
2v2AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 1 |
0,0 %
|
-1 | 13.08.2026 |
| — |
2v2AIHardAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 09.11.2024 |
| — |
3v3AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 137 / 57 |
70,6 %
|
+4 | 07.10.2026 |
| — |
3v3AIExpertAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 4 |
20,0 %
|
+1 | 22.12.2025 |
| — |
3v3AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 105 / 9 |
92,1 %
|
+6 | 01.01.2026 |
| — |
3v3AIHardAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 6 / 0 |
100,0 %
|
+6 | 27.11.2024 |
| — |
3v3AIMediumAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 02.01.2026 |
| — |
3v3AIMediumAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 22.12.2025 |
| — |
4v4AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 1.199 / 262 |
82,1 %
|
+5 | 03.11.2026 |
| — |
4v4AIExpertAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 12 / 3 |
80,0 %
|
+4 | 14.06.2026 |
| — |
4v4AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 195 / 10 |
95,1 %
|
+15 | 04.11.2026 |
| — |
4v4AIHardAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 3 / 1 |
75,0 %
|
+2 | 15.07.2025 |
| — |
4v4AIMediumAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 0 |
100,0 %
|
+2 | 01.01.2026 |
| — |
CustomAEF Najlepszy wynik #0 |
— | 3 / 0 |
100,0 %
|
+3 | 15.05.2026 |
| — |
CustomSoviet Najlepszy wynik #0 |
— | 4 / 3 |
57,1 %
|
-3 | 19.04.2025 |
Rywale
Powracający przeciwnicy z ostatnich partii 1v1
| Przeciwnik | Partie | Bilans | Ostatnia partia |
|---|---|---|---|
| Kalin Nemezis | 3 | 0 / 3 | 19.04.2025 |
Ostatnie mecze
Z historii meczów Relic (buforowanej 5 minut)
Brak meczów w pamięci podręcznej.
Historia pozycji i ratingu
Źródło danych: Relic Link API Bufor: 5 minut · Stan na 07.11. 10:14