Ko6a
CoH2 ru Indeks formy BID profilu 3473 · Poziom 300 · Stan na 04.11. 05:31
Ko6a to gracz Company of Heroes 2 z ru i jest notowany w 76 drabinkach. Najlepsza pozycja: ranga #59 (3v3 · Wehrmacht).
—
#59
3v3 · Wehrmacht
57,9 %
10.282 partii rankingowych
5.956 / 4.326
Zwycięstwa / porażki
API Relic jest teraz niedostępne. Spróbuj ponownie później.
Zakres analizy
Tryb, frakcja, mapa i okres działają łącznie, tworząc formę, bilans map, matchup, aktywność i listę meczów.
Na podstawie do 100 ostatnio wczytanych meczów (0 dostępnych). · Wartości kariery i drabinki są bez filtrów.
Forma · ostatnie 0
0 Zwycięstwa
Brak partii w pamięci podręcznej
Brak jeszcze historii meczów.
Najlepsze ELO w karierze
—
Brak ratingów dla tego tytułu
Najlepsza ranga w karierze
#7
aktualnie #59 · 3v3 · Wehrmacht · Top 3,3 %
Najlepsza mapa
—
Najlepsza mapa wymaga co najmniej pięciu meczów
Profil wydajności
Sześć wymiarów z wczytanych partii i drabinki
Profil wydajności wymaga co najmniej trzech partii w pamięci podręcznej.
Performance
Przebieg ratingu z historii meczów, skuteczność i winrate frakcji
Skuteczność (solo)
Wartości kariery w drabince (bez filtrów) · 10.282 meczów rankingowych łącznie
Winrate według frakcji (1v1)
Wartości kariery w drabince (bez filtrów)
Rangi według frakcji
Wszystkie drabinki, w których gracz jest notowany
| Ranga | Drabinka | Rating | Z / P | Winrate | Seria | Ostatni mecz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| — z 554 |
1v1 · Briten Najlepszy wynik #0 |
— | 7 / 4 |
63,6 %
|
+3 | 21.10.2016 |
| — z 925 |
1v1 · Oberkommando West Najlepszy wynik #0 |
— | 272 / 239 |
53,2 %
|
-1 | 25.04.2022 |
| — z 1.070 |
1v1 · Sowjets Najlepszy wynik #0 |
— | 50 / 35 |
58,8 %
|
-2 | 20.09.2015 |
| — z 558 |
1v1 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #0 |
— | 14 / 18 |
43,8 %
|
-1 | 25.10.2016 |
| — z 1.077 |
1v1 · Wehrmacht Najlepszy wynik #0 |
— | 170 / 133 |
56,1 %
|
-2 | 22.09.2022 |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 39 / 25 |
60,9 %
|
+1 | 02.07.2015 |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 362 / 333 |
52,1 %
|
-2 | 01.11.2016 |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 94 / 83 |
53,1 %
|
-4 | 12.08.2016 |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 8 / 7 |
53,3 %
|
+2 | — |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 13 / 7 |
65,0 %
|
+5 | 17.12.2014 |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 30 / 17 |
63,8 %
|
-1 | 08.07.2022 |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 10 / 6 |
62,5 %
|
-1 | 21.10.2016 |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 8 / 2 |
80,0 %
|
-1 | 11.11.2016 |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 39 / 17 |
69,6 %
|
-3 | 07.01.2017 |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 33 / 18 |
64,7 %
|
+2 | 28.11.2020 |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #40 |
— | 1.807 / 734 |
71,1 %
|
+6 | 26.03.2026 |
| — z 1.909 |
2v2 · Achse Najlepszy wynik #243 |
— | 34 / 17 |
66,7 %
|
-2 | 29.06.2025 |
| — z 1.966 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 32 / 28 |
53,3 %
|
-1 | 11.12.2014 |
| — z 1.966 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 68 / 66 |
50,7 %
|
+1 | 17.10.2016 |
| — z 1.966 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 12 / 11 |
52,2 %
|
-1 | 27.09.2015 |
| — |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 3 |
0,0 %
|
-3 | 15.12.2014 |
| — z 1.966 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 57 / 31 |
64,8 %
|
+1 | 21.10.2022 |
| — z 1.966 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 10 / 2 |
83,3 %
|
+8 | 16.06.2022 |
| — z 1.966 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 7 / 4 |
63,6 %
|
-1 | 27.12.2016 |
| — |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 0 |
100,0 %
|
+2 | 11.02.2024 |
| — z 1.966 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #46 |
— | 2.111 / 1.037 |
67,1 %
|
-3 | 05.03.2026 |
| — z 791 |
2v2 · Briten Najlepszy wynik #0 |
— | 24 / 32 |
42,9 %
|
-6 | 11.06.2022 |
| — z 1.193 |
2v2 · Oberkommando West Najlepszy wynik #139 |
— | 1.120 / 984 |
53,2 %
|
+1 | 09.04.2026 |
| — z 1.173 |
2v2 · Sowjets Najlepszy wynik #289 |
— | 186 / 176 |
51,4 %
|
-4 | 15.05.2026 |
| — z 659 |
2v2 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #0 |
— | 36 / 36 |
50,0 %
|
-1 | 01.06.2022 |
| — z 1.324 |
2v2 · Wehrmacht Najlepszy wynik #0 |
— | 241 / 201 |
54,5 %
|
-2 | 01.03.2021 |
| — z 612 |
3v3 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 10 / 8 |
55,6 %
|
+1 | 30.10.2016 |
| — z 612 |
3v3 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 11 / 9 |
55,0 %
|
-2 | 31.05.2021 |
| — z 612 |
3v3 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 16 / 11 |
59,3 %
|
+4 | 20.11.2020 |
| — z 612 |
3v3 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 9 / 4 |
69,2 %
|
-1 | 29.11.2020 |
| — z 612 |
3v3 · Achse Najlepszy wynik #43 |
— | 13 / 0 |
100,0 %
|
+13 | 16.06.2025 |
| — z 612 |
3v3 · Achse Najlepszy wynik #15 |
— | 44 / 9 |
83,0 %
|
-1 | 15.02.2026 |
| — |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 0 |
100,0 %
|
+2 | 30.10.2016 |
| — |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 2 |
33,3 %
|
-2 | 11.02.2024 |
| — z 684 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 29 / 15 |
65,9 %
|
+2 | 13.11.2022 |
| — z 684 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 20 / 3 |
87,0 %
|
-1 | 22.10.2022 |
| — z 684 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #44 |
— | 20 / 4 |
83,3 %
|
+1 | 15.06.2025 |
| — z 684 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #16 |
— | 167 / 74 |
69,3 %
|
+1 | 15.02.2026 |
| — z 684 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #25 |
— | 29 / 2 |
93,5 %
|
+16 | 17.10.2025 |
| — z 684 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #42 |
— | 25 / 7 |
78,1 %
|
-1 | 16.05.2026 |
| — z 1.096 |
3v3 · Briten Najlepszy wynik #144 |
— | 103 / 94 |
52,3 %
|
-1 | 17.06.2025 |
| #121 Top 7,5 % z 1.610 |
3v3 · Oberkommando West Najlepszy wynik #7 Region #59 z 740 |
— | 2.108 / 1.262 |
62,6 %
|
+1 | 04.11.2026 |
| — z 1.566 |
3v3 · Sowjets Najlepszy wynik #13 |
— | 672 / 458 |
59,5 %
|
+2 | 20.08.2026 |
| — z 861 |
3v3 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #23 |
— | 236 / 197 |
54,5 %
|
+3 | 07.05.2026 |
| #59 Top 3,3 % z 1.805 |
3v3 · Wehrmacht Najlepszy wynik #30 Region #39 z 865 |
— | 541 / 332 |
62,0 %
|
-1 | 03.11.2026 |
| — z 226 |
4v4 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 9 / 3 |
75,0 %
|
-1 | 04.03.2020 |
| — z 226 |
4v4 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 7 / 6 |
53,8 %
|
+2 | 30.08.2020 |
| — z 226 |
4v4 · Achse Najlepszy wynik #0 |
— | 9 / 7 |
56,3 %
|
-1 | 21.11.2020 |
| — z 226 |
4v4 · Achse Najlepszy wynik #109 |
— | 10 / 2 |
83,3 %
|
+4 | 05.03.2024 |
| — z 298 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #150 |
— | 14 / 15 |
48,3 %
|
-4 | 05.03.2024 |
| — z 298 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #145 |
— | 15 / 5 |
75,0 %
|
+2 | 01.03.2024 |
| — z 298 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #238 |
— | 8 / 3 |
72,7 %
|
+2 | 21.02.2024 |
| — |
4v4 · Briten Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 02.02.2019 |
| — z 4.355 |
4v4 · Oberkommando West Najlepszy wynik #137 |
— | 63 / 41 |
60,6 %
|
-1 | 08.02.2024 |
| — z 4.220 |
4v4 · Sowjets Najlepszy wynik #478 |
— | 34 / 24 |
58,6 %
|
-1 | 15.05.2026 |
| — z 4.632 |
4v4 · Wehrmacht Najlepszy wynik #0 |
— | 29 / 11 |
72,5 %
|
-1 | 03.09.2020 |
| — |
2v2AIEasyAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | — |
| — |
2v2AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 2 |
33,3 %
|
+1 | — |
| — |
2v2AIExpertAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | — |
| — |
2v2AIMediumAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | — |
| — |
2v2AIMediumAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | — |
| — |
3v3AIExpertAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 1 |
0,0 %
|
-1 | — |
| — |
3v3AIMediumAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | — |
| — |
4v4AIEasyAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | — |
| — |
4v4AIExpertAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 1 |
0,0 %
|
-1 | — |
| — |
4v4AIMediumAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | — |
| — |
CustomAEF Najlepszy wynik #0 |
— | 8 / 12 |
40,0 %
|
-4 | 12.10.2022 |
| — |
CustomBritish Najlepszy wynik #0 |
— | 9 / 7 |
56,3 %
|
+1 | 16.08.2023 |
| — |
CustomGerman Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 1 |
50,0 %
|
-1 | 07.11.2021 |
| — |
CustomSoviet Najlepszy wynik #0 |
— | 6 / 5 |
54,5 %
|
+3 | 15.02.2024 |
| — |
CustomWestGerman Najlepszy wynik #0 |
— | 17 / 20 |
45,9 %
|
-1 | 12.10.2022 |
Rywale
Powracający przeciwnicy z ostatnich partii 1v1
Nie znaleziono jeszcze rywali — potrzebne są co najmniej dwie partie przeciw temu samemu przeciwnikowi.
Ostatnie mecze
Z historii meczów Relic (buforowanej 5 minut)
Brak meczów w pamięci podręcznej.
Historia pozycji i ratingu
Źródło danych: Relic Link API Bufor: 5 minut · Stan na 04.11. 05:31