Arch
CoH2 us Indeks formy DID profilu 1447656 · Poziom 300 · Stan na 07.11. 10:15
Arch to gracz Company of Heroes 2 z us i jest notowany w 56 drabinkach. Najlepsza pozycja: ranga #1.413 (2v2 · Alliierte).
—
#1.413
2v2 · Alliierte
48,1 %
3.693 partii rankingowych
1.777 / 1.916
Zwycięstwa / porażki
API Relic jest teraz niedostępne. Spróbuj ponownie później.
Zakres analizy
Tryb, frakcja, mapa i okres działają łącznie, tworząc formę, bilans map, matchup, aktywność i listę meczów.
Na podstawie do 100 ostatnio wczytanych meczów (0 dostępnych). · Wartości kariery i drabinki są bez filtrów.
Forma · ostatnie 0
0 Zwycięstwa
Brak partii w pamięci podręcznej
Brak jeszcze historii meczów.
Najlepsze ELO w karierze
—
Brak ratingów dla tego tytułu
Najlepsza ranga w karierze
#328
aktualnie #1.413 · 2v2 · Alliierte · Top 71,8 %
Najlepsza mapa
—
Najlepsza mapa wymaga co najmniej pięciu meczów
Profil wydajności
Sześć wymiarów z wczytanych partii i drabinki
Profil wydajności wymaga co najmniej trzech partii w pamięci podręcznej.
Performance
Przebieg ratingu z historii meczów, skuteczność i winrate frakcji
Skuteczność (solo)
Wartości kariery w drabince (bez filtrów) · 3.693 meczów rankingowych łącznie
Winrate według frakcji (1v1)
Wartości kariery w drabince (bez filtrów)
Rangi według frakcji
Wszystkie drabinki, w których gracz jest notowany
| Ranga | Drabinka | Rating | Z / P | Winrate | Seria | Ostatni mecz |
|---|---|---|---|---|---|---|
| — z 1.069 |
1v1 · Sowjets Najlepszy wynik #0 |
— | 163 / 167 |
49,4 %
|
-2 | 30.04.2016 |
| — z 560 |
1v1 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #0 |
— | 95 / 102 |
48,2 %
|
-1 | 11.10.2021 |
| — z 1.967 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 91 / 78 |
53,8 %
|
-1 | 29.06.2022 |
| #1.413 Top 71,8 % z 1.967 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #1.334 |
— | 725 / 886 |
45,0 %
|
+1 | 18.10.2026 |
| — z 1.967 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 14 / 16 |
46,7 %
|
-2 | 07.11.2020 |
| — z 1.967 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 10 / 14 |
41,7 %
|
+2 | 25.01.2020 |
| — z 1.967 |
2v2 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 35 / 52 |
40,2 %
|
-2 | 19.03.2023 |
| — |
2v2 · Sowjets Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 1 |
0,0 %
|
-1 | 09.06.2015 |
| — |
2v2 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #0 |
— | 4 / 3 |
57,1 %
|
+2 | 29.12.2017 |
| — z 697 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #747 |
— | 306 / 324 |
48,6 %
|
-2 | 09.01.2025 |
| — z 697 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 40 / 54 |
42,6 %
|
+2 | 20.05.2022 |
| — z 697 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 5 / 8 |
38,5 %
|
+1 | 03.08.2021 |
| — z 697 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 3 / 7 |
30,0 %
|
-1 | 26.09.2021 |
| — z 697 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #533 |
— | 91 / 108 |
45,7 %
|
+1 | 19.09.2025 |
| — z 697 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 7 / 6 |
53,8 %
|
-1 | 21.08.2022 |
| — z 697 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 22 / 24 |
47,8 %
|
+1 | 29.06.2023 |
| — z 697 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 3 / 7 |
30,0 %
|
-1 | 29.05.2022 |
| — z 697 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 7 / 10 |
41,2 %
|
-1 | 29.10.2022 |
| — z 697 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 3 / 8 |
27,3 %
|
-4 | 22.03.2023 |
| — z 697 |
3v3 · Alliierte Najlepszy wynik #652 |
— | 12 / 21 |
36,4 %
|
-2 | 07.12.2025 |
| — |
3v3 · Sowjets Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 1 |
0,0 %
|
-1 | 09.06.2015 |
| — z 852 |
3v3 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #0 |
— | 97 / 117 |
45,3 %
|
-1 | 19.02.2023 |
| — z 299 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 4 / 11 |
26,7 %
|
-2 | 13.08.2021 |
| — z 299 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 22 / 27 |
44,9 %
|
-3 | 26.06.2022 |
| — z 299 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 7 / 4 |
63,6 %
|
+2 | 15.11.2019 |
| — z 299 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 20 / 20 |
50,0 %
|
-3 | 19.02.2021 |
| — z 299 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #336 |
— | 10 / 22 |
31,3 %
|
-12 | 09.01.2025 |
| — z 299 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 18 / 22 |
45,0 %
|
-3 | 30.06.2023 |
| — z 299 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 4 / 9 |
30,8 %
|
-3 | 29.05.2022 |
| — z 299 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #0 |
— | 3 / 7 |
30,0 %
|
-2 | 03.08.2021 |
| — z 299 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #343 |
— | 9 / 17 |
34,6 %
|
-1 | 19.09.2025 |
| — z 299 |
4v4 · Alliierte Najlepszy wynik #328 |
— | 23 / 25 |
47,9 %
|
-2 | 04.01.2025 |
| — |
4v4 · Sowjets Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 3 |
40,0 %
|
-3 | 09.06.2015 |
| #1.964 Top 79,6 % z 2.466 |
4v4 · US-Streitkräfte Najlepszy wynik #896 Region #248 z 333 |
— | 1.275 / 1.447 |
46,8 %
|
+1 | 05.11.2026 |
| — |
2v2AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 1 |
0,0 %
|
-1 | — |
| — |
2v2AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 2 |
0,0 %
|
-2 | 11.09.2015 |
| — |
2v2AIExpertAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 1 |
66,7 %
|
+1 | 25.03.2017 |
| — |
2v2AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 1 |
50,0 %
|
+1 | 16.09.2015 |
| — |
2v2AIHardAxis Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 18.03.2017 |
| — |
3v3AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 2 |
0,0 %
|
-2 | 08.05.2016 |
| — |
3v3AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 1 |
0,0 %
|
-1 | 01.05.2016 |
| — |
3v3AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 30.04.2016 |
| — |
3v3AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 0 |
100,0 %
|
+2 | 27.02.2016 |
| — |
3v3AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 0 |
100,0 %
|
+2 | 07.09.2015 |
| — |
4v4AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 03.10.2015 |
| — |
4v4AIExpertAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 5 / 4 |
55,6 %
|
+2 | 08.05.2017 |
| — |
4v4AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 10 / 0 |
100,0 %
|
+10 | 09.10.2015 |
| — |
4v4AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 1 |
50,0 %
|
+1 | 09.09.2015 |
| — |
4v4AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 0 |
100,0 %
|
+2 | 08.09.2015 |
| — |
4v4AIHardAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 0 / 1 |
0,0 %
|
-1 | 21.02.2016 |
| — |
4v4AIMediumAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 1 / 0 |
100,0 %
|
+1 | 07.09.2015 |
| — |
4v4AIMediumAllies Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 0 |
100,0 %
|
+2 | 08.09.2015 |
| — |
CustomAEF Najlepszy wynik #0 |
— | 46 / 18 |
71,9 %
|
-1 | 03.01.2023 |
| — |
CustomGerman Najlepszy wynik #0 |
— | 8 / 6 |
57,1 %
|
-1 | 07.05.2022 |
| — |
CustomSoviet Najlepszy wynik #0 |
— | 83 / 48 |
63,4 %
|
-1 | 20.02.2016 |
| — |
CustomWestGerman Najlepszy wynik #0 |
— | 2 / 0 |
100,0 %
|
+2 | 21.02.2016 |
Rywale
Powracający przeciwnicy z ostatnich partii 1v1
Nie znaleziono jeszcze rywali — potrzebne są co najmniej dwie partie przeciw temu samemu przeciwnikowi.
Ostatnie mecze
Z historii meczów Relic (buforowanej 5 minut)
Brak meczów w pamięci podręcznej.
Historia pozycji i ratingu
Źródło danych: Relic Link API Bufor: 5 minut · Stan na 07.11. 10:15